SLUŽBY

KONZULTACE

Konzultace probíhají přes video call. Probereme váš web nebo problémy, které vás trápí. Ke konzultaci je nutné připočítat 1-2 hodiny na přípravu v závislosti na množství dotazů nebo jejich komplexitě.

Cena od 2.500 Kč za hodinu.

Chci konzultaci

MENTORING

Necítíte se dostatečně silní v kramflecích? Řešíte web nebo oblast, ve které se moc neorientujete. Nasměruji vás na správnou cestu. Pomůžu vám získat nové dovednosti a znalosti.

Cena od 2.500 Kč za hodinu.

Chci mentoring

DRUHÉ OČI

Sháníte k náročnému projektu parťáka? Bojíte se, že něco přehlédnete nebo už jen nestíháte? Jsem tu pro vás. Rozložíme si práci a kompetence. Ve dvou se to táhne vždycky lépe.

Cena od 2.500 Kč za hodinu.

Potřebuji druhé oči

SEO AUDIT

Potřebujete analýzu webu, konkurence, odkazového profilu nebo access logů. Dostanete přehledný výstup a úkoly k zapracování dle priorit, přínosu a náročnosti. Audit vám přinese plán a inspiraci na řadu měsíců.

Cena od 40.000 Kč.

Potřebuji SEO audit

REVIZE

Nejste si jistí, že se projekt ubírá správným směrem? Dostali jste podezřelou fakturu nebo pochybné rady? Pomohu vám posoudit kvalitu odvedené práce a případně najít vhodnějšího dodavatele služeb.

Cena od 2.500 Kč za hodinu.

Mám zájem o revizi

ŠKOLENÍ

Potřebujete, aby vaši zaměstnanci získali nové dovednosti a přesahy? Zaškolit nováčky? Naučit se pracovat s nějakým nástrojem? Nebo jen chcete zůstat v obraze? Proškolím vaši firmu nebo agenturu.

Cena od 20.000 Kč za celodenní školení.

Mám zájem o školení

Hledáte jinou službu?

Na stránce jsou uvedené ty nejčastější aktivity, které pro zákazníky dělám. Není problém se domluvit na dalších. Rád pro vás zajistím analýzu access logů, analýzu odkazového profilu, připravím SEO strategii, zpracuji oponenturu, zajistím scraping dat nebo udělám menší analýzu klíčových slov. Napište mi přes formulář níže na stránce a nějak se domluvíme. Za zeptání nic nedáte.

Aktivně se již nevěnuji link buildingu a zpravidla nedělám klasifikační analýzy klíčových slov. Rád vám ale doporučím spolehlivé lidi, na které se můžete obrátit.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ